Koolita, saunata, puhka ja pidutse!

Cashback kliendikaart

Piiumetsa Puhkekeskuse Cashback kliendikaart

See on tasuta ja annab erinevaid soodustusi (Piiumetsa Puhkekeskuses kuni 12%). Lisaks kuni 2% Cashback’i (raha tagasi) ja Shoping Pointe (punkte), mida saab uuesti kasutada eripakkumistel (dealidel) allahindlusteks. Üks punkt annab uuesti viis kuni kümme eurot allahindlust järgmiste eripakkumiste (dealide) lunastamisel.

ROHKEM INFOT:
Piiumetsa Puhkekeskus kasutab rahvusvahelist Cashback World kliendikaarti!
Piiumetsa Puhkekeskus kasutab alates 2018 aastast CRM (Costumer-Relationship-Management) programmi ja kliendikaardi süsteemi „Cashback World”.

Cashback World kliendikaardiga saab kaardiomanik igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele mõeldud eripakkumiste ehk „Dealide” soetamiseks. Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi ja raha tagasi praeguseks kuni 47 riigis ja rohkem kui 350 000 erinevas müügikohas. Cashback kaardi boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted – igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja, samuti tuhanded internetipoed nagu Ebay, Aliexpress, Booking.com, Hotels.com jne.  Eestis olevaid teisi partnerettevõtteid, kus saad kliendikaarti kasutada vaata siit

Cashback World-i kliendikaardi süsteem on saanud maailma suurimaks ristkasutusega kliendikaardi süsteemiks.

Piiumetsa Puhkekeskuse Cashback kliendikaardi eelised:

Parimad hinnad Piiumetsa puhkekeskus
Annab soodustusi ja raha tagasi enam kui 560-s erinevas ettevõttes üle Eesti
Kehtib universaalse sooduskaardina 47 riigis enam kui 350 000 müügikohas
Kui palju saab säästa Piiumetsa Puhkekeskus?

Kuni 12% soodsamad hinnad
1% Cashback raha tagasi Teie pangakontole
1 eest Shopping Point sooduspunkte
Cashback tähendab, et ostes näiteks 100 EUR eest siis kantakse 4 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point – väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Piiumetsa Puhkekeskuses 100 EUR’i eest, saate 1 SP punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi ehk „Deale”. Pakkumisi saab vaadata https://www.lyoness.com/ee/search/partner  lehel või „Cashback App”mobiili äpis.  Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot!

Kuidas ma saan tasuta Piiumetsa Puhkekeskuse kliendikaardi?

Kui Teil on Cashback World-i kliendikaart saadud eelnevalt mõnest teisest ettevõttest ja see siiani toimib, siis me ei saa väljastada Teile meie Piiumetsa Puhkekeskuse kliendikaarti! Sellisel juhul anname Teile sellest teada.
Kui me oleme Teile kaardi registreerinud, siis saabub Teie e-mailile kiri, milles peate määrama ära oma sisselogimise parooli ja märkima oma seadistuste alla konto, kuhu edaspidi Cashback -i hakatakse tagasi kandma. Kui see ei ole märgitud, siis raha ootab Teid nii kaua, kuni olete andnud teada, kuhu see tuleb kanda.

Cashback kaardi ültingimused leiad siit ja privaatsuspoliitika siit.